Kai Ateina Meilė

Share

renata-j-hac_-1024x317Kai ateina diena Meilei, joks poelgis to nepakeis – nei laikas, nei žmogus tam nepavaldus. Meilė užpildo visą žmogų: jo širdį, kūną, mintis ir Dvasią. Ji skleidžiasi lyg  gražiausias žiedas tamsioje kertelėje ir išauga į didžiulę saulę, kuri šildo mus kiekvieną dieną. Nereikia bijoti, kad tai baigsis, kad tai degina ar skaudina, ar dar kaip kitaip keičia mūsų būtį. Nepriklausomai nuo to, ji visviena šildys mus, sups ir leis būti jos centre. Visiškai nesvarbu kodėl ir kam ta meilė gimė, visiškai nesvarbu, kas jos objektas, ji tiesiog yra ir tiek. Nei ją atimsi, nei kam atiduosi, ji tiesiog žydės ir šildys tave.

Dažnai žmonės nežino, ką su ja daryti ir bando ją padalinti kitiems, bando užrakinti savyje, ignoruoti ar tiesiog neleisti jai pasireikšti. Pačios esmės tai nekeičia… Ji visviena niekur nedings. Apniukusią dieną mes nematome saulės pro pajuodusius debesis, bet visviena žinom, kad ji ten yra ir šviečia. Tuomet kam taip kankinti savo Sielą, kam taip bausti save bandydami jos atsikratyti? Juk tai nuostabi Dievo duota dovana. Džiaukimės tai turėdami, džiaukimės tai gavę, džiaukimės žinodami, kad tai mūmyse gyvena. Džiaukimės, kad esame Meilė. Leiskime tai užpildyti kiekvieną mūsų lastelę, kiekvieną atomą ir molekulę, kiekvieną mūsų poelgį, veiksmą, mintį, kiekvieną gyvenimo sferą. Tegul Meilė užpildo mūsų gyvenimą ir pakelia jį į kitą kokybę. Nepririškime jos prie vieno žmogaus ar poelgio leiskim jai tapti natūraliu gyvenimo reiškiniu.

Kai jaučiamės blogai ir stringa sveikata ieškome priežasčių bei bandome tai ištaisyti. Tai natūralus reiškinys – rūpintis savimi ir gydytis. Tuomet kodėl mes laukiam kol ateis ir išeis sveikatą ir džiaugsmą nešanti Meilė? Kodėl keliam jai sąlygas, kada ji gali ateiti, o kada turi mus palikti? Ji gyvena kiekvienam iš mūsų, ji yra mūsų dalis, nereikia jos specialiai kviesti, prašyti ar varyti lauk. Reikia tik leisti SAU TAI JAUSTI, nepaisant nieko – gyvenimo aplinkybių, nuotaikos ar elgesio.  Leiskim jai padėti mums pasijausti geresniais, laimingesniais, mylinčiais. Juk taip smagu būti įsimylėjus ir mylėti pačią Meilę!

 

No comments yet.

Jūsų Nuomonė