Meilė Sau

Share


renata-j-hac_-1024x317
Žiema ir pavasaris – pavasaris ir vasara – vasara ir ruduo – ruduo ir žiema – žiema ir pavasaris – tai žemiškasis metų ciklas, kuris tęsiasi ir tęsiasi, bet jame tokia harmonija ir meilė, tiek daug dieviško grožio ir tiesos.

Visame kame vyrauja moteriškasis ir vyriškasis pradas, žiema- moteris, užleidžia vietą vyrui-pavasariui, vasara-moteris, užauginusi sėklas ir subrandinusi vaisių, visą rimtąjį darbą, derliaus nuėmimą, palieka vyrui-rudeniui. Kaip saulė ir mėnulis, taip ir moteris ir vyras. Visame kame yra harmonija, be jos niekaip.

Moteris yra Idėja, nesibaigianti energija. Vyras – kūrėjas, tas,  kuris tą idėją įgyvendina.  Toks visatos dėsnis – mes kiekvienas atliekam savo funkcijas, kiekvienas užimam savo vietą Visatoje. Tuomet įsivyrauja harmonija visame kame: molekulėje, ląstelėje, kūne, mintyse, širdyje, šeimoje ir visoje aplinkoje, nes taip sukurta Dievo ir tokia yraTiesa.

Tačiau, jei įvyksta iškraipymai, nuo netinkamos minties, netinkamo  žodžio ar veiksmo, viskas byra, ir byra paeiliui: visų pirma atsiranda netinkama emocija, tuomet mintis, tada veiksmas ir taip tolyn į aplinką.  Artimiausioje aplinkoje esantys žmonės, pagauti negatyvių emocijų, sureaguoja taip pat netinkamai. Jie savo emocijas perteikia toliau, į jų aplinką, ir taip susikuria didelis srautas negatyvios energijos, iš kurios ištrūkti jau labai sunku, nes negatyvą auginti yra daug lengviau, nei šviesą ir gėrį.

Bet šitame sunkiame etape, kai pavargsti nuo sunkumų, negatyvo ir disharmonijos, mes visi turim nuostabų ginklą – Meilę, meilę Sau, meilę artimui, meilę gėlei, pievai, upei, saulei, meilę Dievui, mamai, tėvui, meilę vaikui. Bet iš visų šių išvardintų jausmų, svarbiausia yra Meilė Sau, ne egoizmas, bet dieviškoji Meilė Sau…

Tik mylėdamas save, tokį, kokį sukūrė tave Dievas, ir tokį, kokį tu sukūrei save vėliau pats, tik ši meilė Sau, suteikia džiaugsmą, šviesą ir laimę. Tik šios nuostabios Meilės dėka, tu gali įgyvendinti didžiausias svajones, ne tik savo, bet ir kitų. Tik šios begalinės Meilės dėka, tu gali įveikti kalnus ir užsiauginti sparnus, perskristi visas prarajas, pereiti kalnus ir padaryti laimingus kitus.

Laimė ir meilė yra užkrečiama.  Kai tik savo širdyje užauginsi Meilę Sau, ji pasklis po visą tavo aplinką, ji glostys ir guos kiekvieną, kuris tik bus su tavimi. Tu net nepajusi ir nepamatysi, kokius stebuklus daro ši Meilė, kaip ji veikia kiekvieną, prie kurio tu prisilieti. Ji kaip gėlės kvapas skleis savo aromatą ir grožį visiems aplinkui ir visai nesvarbu, ar jie nori to ar ne.

Tavoji Meilė kitame žmoguje užaugins ryžtą ir drąsą  keisti savo gyvenimą, siekti ko nors geresnio, gražesnio. Ji paskatins jį mylėti save labiau. Ji užaugins jame Meilę Sau…

 

 

No comments yet.

Jūsų Nuomonė